Sobota 16.12.2017, 16:00:00.
Knobloch Milan, 1921 -
Václav Hollar - 50 let SČUG v Praze 1918/1968 - poprsí mírně zprava, opis/ Pražský hrad v 17.století, emblém, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm