ČNS Praha, 73. aukce - KORESPONDENČNÍ

František Palacký - 100 let narození 14.6.1898 -

Položka 2795
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 120 Kč

Sobota 16.12.2017, 16:00:00.

Popp Antonín, 1850-1915 a Pichl I.B., 1850 - 1923

František Palacký - 100 let narození 14.6.1898 - poprsí zleva, český opis / lipová ratolest, znak Prahy a 7-řádkový nápis, Sign., bronz 55 mm, patina

Zachovalost: 0/1