ČNS Praha, 73. aukce - KORESPONDENČNÍ

ČKD Praha - Za zásluhy a spolupráci (1961) - dělník

Položka 2798
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 16.12.2017, 16:00:00.

Prádler Jiří, 1929 - 1993

ČKD Praha - Za zásluhy a spolupráci (1961) - dělník a opis / emblém firmy na globu, ozubené kolo, nápis, Sign., zlacený bronz 60 mm, původní etue