ČNS Praha, 73. aukce - KORESPONDENČNÍ

Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 -

Položka 2811
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 120 Kč

Sobota 16.12.2017, 16:00:00.

Španiel Otakar, 1881 - 1955

Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný zinek 60 mm, OŠ.162, patina, skvrny, lakovaná

Zachovalost: 0