ČNS Praha, 73. aukce - KORESPONDENČNÍ

Peter - Kutnohorský pamětní groš b.l. (1949) -

Položka 2834
Vyvolávací cena: 80 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 16.12.2017, 16:00:00.

Kutná Hora

Peter - Kutnohorský pamětní groš b.l. (1949) - replika aversu groše Václava II. / znak kutnohorských mincířů, opis, Nesign., Punc., Ag987, 27mm, 4.057g