ČNS Praha, 73. aukce - KORESPONDENČNÍ

Josef Mrštík - PF 2002 (keltský quinar) - koník zleva

Položka 2840
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 16.12.2017, 16:00:00.

Praha

Josef Mrštík - PF 2002 (keltský quinar) - koník zleva a loukoťové kolo / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc. patinované Ag 17mm, 2.847g, pouze 30ks R!