ČNS Praha, 73. aukce - KORESPONDENČNÍ

Christlbauer - Zemská jubilejní výstava 1927 - pohled

Položka 2853
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Sobota 16.12.2017, 16:00:00.

Znojmo

Christlbauer - Zemská jubilejní výstava 1927 - pohled na město, znak a opis / nápis a vavřínový věnec, Sign., zlacený bronz 53mm, v reversu mírně hlazená

Zachovalost: 0/1