ČNS Praha, 73. aukce - KORESPONDENČNÍ

Co žebráš? Vezmi si mne celého

Položka 2855
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 16.12.2017, 16:00:00.

Čechy

Co žebráš? Vezmi si mne celého, Nesign., Nepunc., Ag jednostranný jeton, 17mm, 0.938g, odušeno, patina

Zachovalost: 1