ČNS Praha, 73. aukce - KORESPONDENČNÍ

Jan Pavel II. - Santo Subito 1.5.2011 - sada medailí

Položka 2875
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 16.12.2017, 16:00:00.

Polsko

Jan Pavel II. - Santo Subito 1.5.2011 - sada medailí k blahořečení, Nesign., společná etue s certifikátem (Ag999 + pozlacené Ag999, obě 34mm, 15g, 1500 ks)