ČNS Praha, 73. aukce - KORESPONDENČNÍ

Karlův vojenský kříž

Položka 2942
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Sobota 16.12.2017, 16:00:00.

Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918

Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.W&A (Winter-Adler-Wien), krásná patina, nepůvodní stuha

Zachovalost: 1/1/1