ČNS Praha, 73. aukce - KORESPONDENČNÍ

Čsl.finanční stráž (1945 - 1948) - čepicový odznak

Položka 2983
Vyvolávací cena: 80 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Sobota 16.12.2017, 16:00:00.

Československo - různé

Čsl.finanční stráž (1945 - 1948) - čepicový odznak, Nesign., pozlacené železo 33x33 mm, postříbřené železo 33x33 mm, oba se čtyřmi upínacími patkami 2ks

Zachovalost: 1,1