ČNS Praha, 74. aukce

Flandry - AE jeton na vyhlášení samostatnosti 1790 -

Položka 1003
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Belgické povstání, 1789 - 1790

Flandry - AE jeton na vyhlášení samostatnosti 1790 - desetiřádkový nápis ve věnci / pětiřádkový nápis, Nesign., měď 33mm, 11.896g, M.2197, H.3178, patina