ČNS Praha, 74. aukce

AE větší jeton na holdov. v Namuru 3.6.1792 - poprsí

Položka 1009
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

František II., 1792 - 1835

AE větší jeton na holdov. v Namuru 3.6.1792 - poprsí zprava, opis/ korunovaný znak, opis a nápis, Nesign., 33mm, 11.561g, Novák.F.1c, LG.XIV.1185, krásná patina