ČNS Praha, 74. aukce

Za dobré chování a hledění koňů b.l. - poprsí zprava

Položka 1043
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Za dobré chování a hledění koňů b.l. - poprsí zprava, latinský opis / český 6-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag 34mm, 17.792g, ČS.1532, dr.hr., dr.rysky

Zachovalost: -1/1-