ČNS Praha, 74. aukce

Christlbauer - česká medaile na návštěvu Prahy 1891 -

Položka 1065
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Christlbauer - česká medaile na návštěvu Prahy 1891 - poprsí zprava, český opis / český 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacený bronz 54 mm, Haus.714, skvrnky