ČNS Praha, 74. aukce

Seidan - cín.svatební medaile 24.4.1854 - dvojportrét

Položka 1092
Vyvolávací cena: 700 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

František Josef I. a Alžběta Bavorská

Seidan - cín.svatební medaile 24.4.1854 - dvojportrét zprava, opis /anděl s dvěma rohy hojnosti, znaky, koruna a opis, Sign., 37mm, MZČ.150/16, patina