ČNS Praha, 74. aukce

Hartig - abatyše ústavu šlechtičen v Praze 1916 -

Položka 1107
Vyvolávací cena: 650 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Arcivévodkyně Marie Annunciata, 1876 - 1961

Hartig - abatyše ústavu šlechtičen v Praze 1916 - portrét zleva, nápis / Pražský hrad, Karlův most a znak s nápisem, Sign., bronz 65 mm, patina, téměř