ČNS Praha, 74. aukce

Nesign. - pamětní medaile 1595 - poprsí zleva

Položka 1110
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 13 000 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Biberstein Karel, nejvyšší mincm. Království českého

Nesign. - pamětní medaile 1595 - poprsí zleva, vročení a opis / rodový znak a dva opisy, zlacený litý bronz 90mm, 211.730g, téměř RR!