ČNS Praha, 74. aukce

Šantrůček - AE medaile na 40 let doktorátu 10.6.1898

Položka 1122
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Randa Antonín, rytíř - český právník

Šantrůček - AE medaile na 40 let doktorátu 10.6.1898 - poprsí zleva / 5-řádk.nápis ve věnci a opis, Sign., 52mm, H.7576(Ag), MZČ.198/9, pěkná patina, původ.etue