ČNS Praha, 74. aukce

Nesign. - pamětní medaile na úmrtí u Ingolstadtu -

Položka 1126
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Tilly, Johannes, maršál císařské armády, 1559 - 1632

Nesign. - pamětní medaile na úmrtí u Ingolstadtu - poprsí zprava / kříž a 5-řádkový nápis, zlacené lité cizel.stříbro 48x57 mm se závěsem, ex Künker 131/5169

Zachovalost: 1/1-