ČNS Praha, 74. aukce

AR medaile na 25 let v úřadu 1898 - poprsí čelně

Položka 1136
Vyvolávací cena: 4 400 Kč
Docílená cena: 8 000 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Erlau-arcibisk., Josef kardinál Samassa, 1873 - 1903

AR medaile na 25 let v úřadu 1898 - poprsí čelně, opis / znak a 7-řádkový nápis ve věnci, Nesign., Punc., Ag800, 60mm, 70.563g, H.4420, Haus.7089, pat.