ČNS Praha, 74. aukce

AR medaile na 50.výročí svěcení 1902 - poprsí čelně

Položka 1137
Vyvolávací cena: 4 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Erlau-arcibisk., Josef kardinál Samassa, 1873 - 1903

AR medaile na 50.výročí svěcení 1902 - poprsí čelně, nápis / kalich, 8-řádk.latinský nápis, věnec, Sign. Beck, Punc., Ag900, 56mm, 57.255g, Haus.7090, patina