ČNS Praha, 74. aukce

Svatá rodina a zvířata v chlévě

Položka 1140
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 8 000 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Jáchymov : Hieronymus Magdeburger a jeho dílna

Svatá rodina a zvířata v chlévě, opis a nápis / klanění sv. Tří králů, opis, 1533, Sign., Katz.93, zlacené lité stříbro 40mm, 13.010g, stopa po oušku

Zachovalost: -1/1-