ČNS Praha, 74. aukce

Nesign.- AR medaile intronizační 2.VII.1916 - poprsí

Položka 1150
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Olomouc-arcibiskup., Lev kardinál Skrbenský, 1916-20

Nesign.- AR medaile intronizační 2.VII.1916 - poprsí zprava, opis / arcibiskupský a rodový znak, opis, Sign., Punc. "Ag900 GH" , 50mm, 56.326g, Taul.371