ČNS Praha, 74. aukce

Lang - na základní kámen nového kostela 9.V.1822 -

Položka 1152
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 5 000 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Ostřihom - arcibiskupství, Alexander Rudna, 1820-1831

Lang - na základní kámen nového kostela 9.V.1822 - poprsí zprava, opis / 19-řádkový nápis, Sign., Ag 45mm, 35.000g, H.4425, nep.rysky, pěkná patina R!