ČNS Praha, 74. aukce

100 let svatořečení sv.Jana Nepomuckého 1829 -

Položka 1159
Vyvolávací cena: 950 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830

100 let svatořečení sv.Jana Nepomuckého 1829 - sv.Jan částečně zprava, opis / jazyk ve věnci, nápis, Sign.Stuckhart, bronz 33mm, 12.809g, Don.4662, patina

Zachovalost: -1/1-