ČNS Praha, 74. aukce

Jeton na korunovaci v Moskvě 1826 - korunovaný

Položka 1861
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Rusko, Mikuláš I., 1825 - 1855

Jeton na korunovaci v Moskvě 1826 - korunovaný monogram / koruna a 3-řádkový nápis, Nesign., Ag 22mm, 4.356g, nep.hr., nep.škr., patina