Příjem limitů končí:Pátek 20.4.2018, 22:00:00.
Řád Svatého Lazara
Náhrdelní kříž pro duchovní, zlacený a smaltovaný bronz 62x62 mm se závěsným kruhem a prstencem, na kruhu nečitelný punc výrobce RR!