ČNS Praha, 74. aukce

Vančura - 5 let obnovení činnosti pobočky 1978 -

Položka 2373
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Tábor - pobočka ČNS

Vančura - 5 let obnovení činnosti pobočky 1978 - koruna, dvojitý opis / český lev v perlovci, Sign., Punc., patinované Ag900, 30x30 mm, 9.882g, BK.37/1