ČNS Praha, 74. aukce

Dušek - 20 let pobočky 1981 - orlice

Položka 2376
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Docílená cena: 1 600 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Ústí nad Orlicí - pobočka ČNS

Dušek - 20 let pobočky 1981 - orlice, budovy a opis / znaky měst ústeckého regionu, nápisy, Sign. Punc., patinované Ag900, 30mm, 16.592g, BK.3, pouze 120ks R!