ČNS Praha, 74. aukce

Rakouský spolek hostinských - za 10 let zásl.činnosti

Položka 2426
Vyvolávací cena: 4 400 Kč
Docílená cena: 4 400 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Christlbauer Josef, 1820 - 1897

Rakouský spolek hostinských - za 10 let zásl.činnosti - dívka s atributy pohostinství, opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 50mm, 45.233g, pat.