ČNS Praha, 74. aukce

Hospodářská a průmysl. okresní výstava 1889 - znak

Položka 2531
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 8 000 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Kouřim

Hospodářská a průmysl. okresní výstava 1889 - znak, opis / bohyně zpředu, výst. atributy, opis na stuze, Nesign.(Srb a Golčmíd), Punc., Ag 47mm, 41.216g, pat.