ČNS Praha, 74. aukce

Universita Palackého (založena 1573) - poprsí Frant.

Položka 2532
Vyvolávací cena: 440 Kč
Docílená cena: 550 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Olomouc

Universita Palackého (založena 1573) - poprsí Frant. Palackého zleva, latinský opis/ pečeť, latinský opis, Sign.LP, Punc., pat. Ag900(?), 28mm, 14.091g, nep.hr.