ČNS Praha, 74. aukce

Pištora - Zeměděl. rada pro Království české - český

Položka 2558
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 600 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Pištora - Zeměděl. rada pro Království české - český lev, opisy / česko-něm. nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42mm, 23.941g, ŠFP.6b, vada razidla, nep.rysky