ČNS Praha, 74. aukce

Manfredini - AE svatební medaile 1810 - dvojportrét

Položka 2614
Vyvolávací cena: 4 400 Kč
Docílená cena: 4 400 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Manfredini - AE svatební medaile 1810 - dvojportrét zprava, opis / Mars a Niké, vročení, opis, Sign., 43mm, 42.098g, H.3691, M.2374, nep.hr., pěkná patina