ČNS Praha, 74. aukce

Basel (Basilej) 1844 - jubil. střelby - padlý rytíř

Položka 2673
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Basel (Basilej) 1844 - jubil. střelby - padlý rytíř, opis a nápis / 9 znaků, 9-řádkový nápis, Sign.A.Bovy, měď 37mm, 27.466g, nep.hr., krásná patina, téměř