ČNS Praha, 74. aukce

Bavorsko b.l. - medaile nejlepšímu střelci - poprsí

Položka 2674
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Bavorsko b.l. - medaile nejlepšímu střelci - poprsí prince regenta Luitpolda, opis / 3-řádkový nápis ve věnci, Nesign., Nepunc., Ag 43mm, 40.136g, pův.ouško

Zachovalost: 3/3