ČNS Praha, 74. aukce

Moravská Ostrava 1906 - X.moravské zemské střelby -

Položka 2680
Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Moravská Ostrava 1906 - X.moravské zemské střelby - av.Rainer zprava, nápis / moravská orlice, 6-řádkový nápis, Sign.Schaefer, Punc., pat.Ag800, 30mm, 18.166g

Zachovalost: 1/0