ČNS Praha, 74. aukce

Vídeň 1868 - III.německé spolk. střelby - střelnice

Položka 2685
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Vídeň 1868 - III.německé spolk. střelby - střelnice, nápis/ 5-řádkový nápis ve věnci, Sign.Brunner, cín 33 mm s pův. raženým ouškem, Haus.5039, úhoz, patina