ČNS Praha, 74. aukce

Gaber (Kravaře) 1901 - svěcení praporu 23.6.

Položka 2690
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Gaber (Kravaře) 1901 - svěcení praporu 23.6., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.42, pěkná patina