ČNS Praha, 74. aukce

Nieder Ober Grund (Dolní a Horní Žleb u Děčína) 1909-

Položka 2694
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 750 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Nieder Ober Grund (Dolní a Horní Žleb u Děčína) 1909- 100 let spolku 11.7., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.0, hr., pěkná patina