ČNS Praha, 74. aukce

Seidenschwanz (Vrkoslavice u Jablonce nad N.) 1904 -

Položka 2696
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Seidenschwanz (Vrkoslavice u Jablonce nad N.) 1904 - 10 let trvání spolku 26.6., Nesign., stř.mosaz 28 mm s pův. raženým ouškem, Indra.str.51, patina, dr.hr.