ČNS Praha, 74. aukce

Nesign. - osvobození Budína od Turků 1686 - Monogram

Položka 971
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Docílená cena: 12 000 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Leopold I., 1657 - 1705

Nesign. - osvobození Budína od Turků 1686 - Monogram, obležené město v palbě, opis/ 9-řádkový nápis a nápis na hraně, Ag 38mm, 22.034g, M.984, GHV.227, patina R!