ČNS Praha, 74. aukce

Nesign. - AR medailka na mír s Francií 1704 - Boží

Položka 974
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Leopold I., 1657 - 1705

Nesign. - AR medailka na mír s Francií 1704 - Boží ruka podává hrdinovi ratolest, opis / kněz u oltáře, písmo, Ag 25mm, 7.242g, M.1178, dr.hr., rysky, patina