ČNS Praha, 74. aukce

Nesign. - AR svatební medaile (1678) - dvojportrét

Položka 975
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Arcivévodkyně Eleonora Marie a Karel V. Lotrinský

Nesign. - AR svatební medaile (1678) - dvojportrét zprava, opis / dva znaky, alegorie, opis, lité cizel. stříbro 74mm, 109.242g, M.833, m.o., hr., patina RR!

Zachovalost: -1/1-