Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Leopold II., 1790 - 1792
AR větší jeton na holdování stavů ve Flandrech 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 27mm, 6.163g, Nov.K.6a, M.2231, patina, tém.