ČNS Praha, 74. aukce - DODRAŽBA

Mazenkopf - jeton na 1200 let arcibiskupství 1782 -

Položka 1180
Vyvolávací cena: 600 Kč

Sobota 28.4.2018, 20:00:00.

Salzburg-arcib., Hieronymus Colloredo, 1772 - 1803

Mazenkopf - jeton na 1200 let arcibiskupství 1782 - poprsí zprava, opis/ chrám s 12 sloupy, písmo, Sign., Ag 21mm, 1.944g, Zot.3192, Pr.2423, nedor., patina

Zachovalost: -1/1