ČNS Praha, 74. aukce - DODRAŽBA

Karlův vojenský kříž

Položka 2216
Vyvolávací cena: 3 800 Kč

Sobota 28.4.2018, 20:00:00.

Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918

Karlův vojenský kříž, Marko.419e, VM2.18, Nesign., postříbřený tombak, pěkná patina, původní stuha RR!

Zachovalost: 1/1/1