Příjem limitů končí:Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Německo - III.říše
Bojový odznak posádek torpédoborců - 3.typ - Sign. "S.H.u.Co.", BB.164, Nimmergut.3921, zlacený zinek