ČNS Praha, 74. aukce - DODRAŽBA

L.Kozák - 700 let Plzně - Zikmund 1993 - poprsí

Položka 2369
Vyvolávací cena: 4 400 Kč

Sobota 28.4.2018, 20:00:00.

Plzeň - pobočka ČNS

L.Kozák - 700 let Plzně - Zikmund 1993 - poprsí zleva, znak, opis/ chrám, madona, znak, písmo, Sign., Ag900, 60mm, 99.599g, FM.18 (25ks), patina, etue RR!